Śródmieście, Bagatela, 37,42 m2

Oferta archiwalna
Wynajęte
2 pokoje 3 piętro Rok budowy 1912

2 pokoje w pięknej secesyjnej kamienicy

Budynek

Oferuję mieszkanie na wynajem w pięknej secesyjnej kamienicy położonej przy Bagateli. Budynek autorstwa duetu Józef Napoleon Czerwiński i Wacław Heppen został wzniesiony w 1912 roku. Elewacja frontowa charakteryzuje się bogatym wystrojem architektonicznym, elewacja dziedzińca została niedawno wyremontowana. Budynek wpisany został do rejestru zabytków.

Mieszkanie

Oferowane mieszkanie składa się z przytulnej sypialni, przestronnego salonu z kuchnią, przedpokoju i łazienki. Lokal położony jest na 3 piętrze (z 6). Wysokość wnętrza to 340cm. Mimo lokalizacji w Śródmieściu mieszkanie jest bardzo ciche – duże, drewniane okna wychodzą na podwórze.

Mieszkanie w wysokim standardzie. W pokojach na podłodze parkiet. W pełni wyposażona kuchnia z płytą indukcyjną (brak gazu w mieszkaniu).

Lokalizacja

Mieszkanie zlokalizowane jest w prestiżowej części Śródmieścia, przy ul. Bagatela w pobliżu Łazienek Królewskich, Belwederu oraz licznych ambasad. W okolicy liczne małe sklepy i kawiarnie oraz centrum handlowe Plac Unii. Idealny adres dla osób, którym zależy na atutach tętniącego życiem centrum Warszawy.

 

Lokalizacja

Lokalizacje obiektów w okolicy nieruchomości mogą być niepełne.