Śródmieście, Hoża, 50 m2

Oferta archiwalna
Sprzedane
2 pokoje 4 piętro Rok budowy 1911

2 pokoje w pięknej secesyjnej kamienicy z windą

Budynek

Oferuję mieszkanie w pięknej secesyjnej kamienicy położonej przy Hożej 39. Budynek autorstwa duetu Józef Napoleon Czerwiński i Wacław Heppen został wzniesiony w 1911 i w okresie międzywojennym należał do primadonny Operetki Warszawskiej Wiktorii Kaweckiej. Elewacja frontowa charakteryzuje się bogatym wystrojem architektonicznym. Budynek wpisany został do rejestru zabytków.

Kamienica została pieczołowicie odrestaurowana. Odnowione zostały klatki schodowe oraz elewacja zarówno frontowa jak i w podwórzu oraz zainstalowano nowe windy. Wymieniono piony wodno-kanalizacyjne oraz instalację elektryczną. Podwórko monitorowane.

Mieszkanie

Oferowane mieszkanie składa się z dwóch pokoi (18m2 i 10m2), kuchni (11m2), dużej łazienki (6m2) i przedpokoju (5m2). Lokal położony jest na 4 piętrze (z 5), dzięki czemu jest bardzo jasny. Wysokość wnętrza to 360cm. Mimo lokalizacji w sercu Śródmieścia mieszkanie jest bardzo ciche – duże, wysokie okna (drewniane nowego typu) mają ekspozycję południową i wychodzą na podwórze.

Mieszkanie jest zadbane i w dobrym stanie. W pokojach na podłodze zachował się stary parkiet, obecnie przykryty panelami i wykładziną. W mieszkaniu nowa instalacja elektryczna. Ogrzewanie miejskie, woda podgrzewana przy pomocy nowoczesnego piecyka gazowego (możliwość wymiany na bojler elektryczny). Niski czynsz: 406zł wliczając fundusz remontowy.

Lokalizacja

Mieszkanie zlokalizowane jest w prestiżowej części Śródmieścia, przy ul. Hożej pomiędzy Marszałkowską a Poznańską, w ścisłym centrum Warszawy. W bezpośredniej bliskości znajduje się Dworzec Centralny, stacja metra oraz przystanki tramwajowe. W okolicy liczne małe sklepy i kawiarnie, Hala Koszyki oraz Złote Tarasy. Idealny adres dla osób, którym zależy na atutach tętniącego życiem centrum Warszawy.

Doskonała lokalizacja, niezaprzeczalny urok kamienicy i idealny stan techniczny budynku czynią mieszkanie doskonałą ofertą inwestycyjną.

 

Lokalizacja

Lokalizacje obiektów w okolicy nieruchomości mogą być niepełne.