Nieruchomości - subiektywnie i od kuchni – z punktu widzenia pośrednika, klienta i inwestora w jednej osobie.
O relacjach na linii klient - pośrednik. O skutecznej sprzedaży. O inwestowaniu w nieruchomości.

Gdy w 2014 roku wspólnie z Anią kupowaliśmy mieszkanie na Starym Mokotowie zakładaliśmy że stanie się ono dla nas domem na długie lata. Jako rodzina z dwójką dzieci dobrze czuliśmy się na 69m2 w typowej mokotowskiej kamienicy i to pomimo niestandardowego układu mieszkania (2 pokoje i duża kuchnia). W międzyczasie zdecydowaliśmy jednak że chcemy zacząć inwestować w nieruchomości i tutaj pojawiło się kluczowe pytanie: skąd wziąć kapitał na inwestycję?

Dlaczego powstał ten blog i o czym będzie

Witaj, nazywam się Tomasz Kostrzewa i od 2015 roku pracuję jako niezależny pośrednik i doradca ds. nieruchomości. Działam w Warszawie gdzie pomagam swoim Klientom w kupnie i sprzedaży oraz wynajmie mieszkań w przedwojennych kamienicach. Dlaczego stare kamienice? Kocham je za niepowtarzalny klimat i urok – więcej o warszawskich kamienicach w kolejnym wpisie na blogu.

Pozwól, że w tym miejscu napiszę kilka słów o sobie. Dlaczego zająłem się nieruchomościami?

Gdy w 2013 roku zacząłem zajmować się sprzedażą rodzinnej kawalerki oraz planować kupno większego mieszkania był to mój pierwszy poważny kontakt z rynkiem nieruchomości. Nie spodziewałem się, że będzie to proces który zafascynuje mnie do tego stopnia iż w efekcie doprowadzi do stworzenia własnej agencji nieruchomości.