Witaj, nazywam się Tomasz Kostrzewa i od 2015 roku pracuję jako niezależny pośrednik i doradca ds. nieruchomości. Działam w Warszawie gdzie pomagam swoim Klientom w kupnie i sprzedaży oraz wynajmie mieszkań w przedwojennych kamienicach. Dlaczego stare kamienice? Kocham je za niepowtarzalny klimat i urok – więcej o warszawskich kamienicach w kolejnym wpisie na blogu.

Pozwól, że w tym miejscu napiszę kilka słów o sobie. Dlaczego zająłem się nieruchomościami?

Gdy w 2013 roku zacząłem zajmować się sprzedażą rodzinnej kawalerki oraz planować kupno większego mieszkania był to mój pierwszy poważny kontakt z rynkiem nieruchomości. Nie spodziewałem się, że będzie to proces który zafascynuje mnie do tego stopnia iż w efekcie doprowadzi do stworzenia własnej agencji nieruchomości.

W 2015 roku rozpocząłem działalność jako pośrednik. Stworzyłem dla siebie miejsce pracy z pasji do dawnej architektury i starych wnętrz połączonej z fascynacją rynkiem nieruchomości. Budując firmę wiedziałem, że chcę świadczyć usługi jakich wcześniej sam poszukiwałem. Wiedziałem, że będę robił to rzetelnie i z entuzjazmem – w końcu kamienice to moja pasja. Wiedziałem, że będą to usługi oparte na zaufaniu i dyskrecji, oraz profesjonalnym doradztwie. Usługi w ramach których skutecznie buduję relację z Klientami i z sukcesem dbam o ich interes.

Jeśli posiadasz mieszkanie w kamienicy i myślisz o jego sprzedaży lub wynajmie – zapraszam do kontaktu – chętnie z Tobą porozmawiam i podpowiem Ci jak sprzedać lub wynająć Twoje mieszkanie na najkorzystniejszych dla Ciebie warunkach.

Oprócz pośrednictwa zajmuję się też, wspólnie z Anią – moją żoną, inwestowaniem w nieruchomości. Posiadamy dwa mieszkania inwestycyjne. Jedno wynajmujemy krótkoterminowo, drugie w tym momencie remontujemy. O losach obu inwestycji będę również informował na blogu.

Po kilku latach w branży jako pośrednik (ale czasem też jako inwestor, czyli jednocześnie klient) doszedłem do wniosku, że chciałbym zacząć dzielić się swoimi doświadczeniami. Z tej potrzeby zrodził się niniejszy blog.

Mam na koncie sporo udanych transakcji, dokonanych na własny rachunek i wypracowanych dla swoich Klientów. Chciałbym podzielić się wiedzą jak do takich transakcji udaje mi się doprowadzić. Zamierzam pisać o relacjach i współpracy na linii klient-pośrednik, o tym jak i kiedy negocjować cenę nieruchomości oraz prowizję pośrednika i jak szukać okazji inwestycyjnych.

PS. Myślisz o kupnie lub sprzedaży własnego mieszkania? Interesujesz się nieruchomościami? Zastanawiasz się jak doprowadzić do finalizacji transakcji na możliwie najkorzystniejszych dla Ciebie warunkach? Chciał(a)byś zacząć inwestować w nieruchomości? Zapraszam do lektury niniejszego bloga, mam nadzieję, że znajdziesz na nim wpisy, które okażą się dla Ciebie pomocne.