Tomasz Kostrzewa

Misja:

Pomagam w sprzedaży mieszkań w przedwojennych kamienicach.

Co mnie wyróżnia?

Nazywam się Tomasz Kostrzewa i od 2015 roku pracuję jako niezależny pośrednik i doradca ds. nieruchomości. Działam w Warszawie gdzie pomagam swoim Klientom w kupnie i sprzedaży mieszkań w przedwojennych kamienicach.

Swoją filozofię pracy oraz zasady współpracy z Klientami opieram na 5 głównych filarach:

  1. Specjalizuję się w mieszkaniach w przedwojennych kamienicach

Doskonale znam rynek starych mieszkań w Warszawie – zajmuję się właśnie tym konkretnym segmentem nieruchomości. Wiem jakie atuty może mieć mieszkanie położone w kamienicy. Dzięki temu sprzedaję takie mieszkania skuteczniej i często drożej niż konkurencja. Bywa tak, że mieszkanie w kamienicy warte jest znacząco więcej niż inne, nawet podobne, mieszkania w tej samej lokalizacji. Nie zajmuję się nieruchomościami „od Sasa do Lasa” – mam swoją niszę, w której jestem ekspertem.

  1. Stosuję transparentny model prowizyjny

Wypracowałem własny, uczciwy i transparentny model wynagrodzenia prowizyjnego, w którym interes mój oraz moich Klientów jest zbieżny. Zawsze pracuję dla tej strony transakcji, która zleca mi działania i tylko interes tej strony reprezentuję. Dzięki temu sprzedaję powierzone mi nieruchomości za najwyższą możliwą cenę. Chcesz wiedzieć na czym polega ten model pracy? Zajrzyj do tego artykułu na blogu.

  1. Pracuję „na wyłączność”

Praca na wyłączność – ja opiekuję się sprzedażą Twojego mieszkania na wyłączność, a Ty masz mnie również „na wyłączność” jako Twojego osobistego doradcę i pośrednika przy tej transakcji. Otrzymujesz w zamian moją pełną lojalność, oddaję do Twojej dyspozycji całą swoją wiedzę, doświadczenie i umiejętności sprzedażowe. Prowadzę działania tak, abyś uzyskał(a) najlepszą możliwą cenę. Zastanawiasz się dlaczego wyłączność jest korzystna przy sprzedaży nieruchomości? Zapraszam do lektury tego tekstu na blogu.

  1. W swojej pracy pozostaję wierny wartościom

W mojej pracy kluczowa jest dla mnie wiarygodność w oczach moich Klientów. Wolę zarobić mniej albo nawet wcale ale postąpić uczciwie. Bywa, że osobom które zwracają się do mnie z prośbą o pomoc w sprzedaży mieszkania tę właśnie sprzedaż odradzam (często skutecznie!), rezygnując z możliwości zarobienia solidnej prowizji.

Zadowolenie Klientów jest dla mnie zawsze ważniejsze niż moje wynagrodzenie. Prowadząc jednoosobową firmę pracuję na swoją markę osobistą i swoje nazwisko więc wiem, że najlepszą inwestycją w firmę jest dbanie o dobre relacje z Klientami i robienie wszystkiego, aby dobrze mnie wspominali. Na razie chyba mi się udaje :)

Pracuję wyłącznie z osobami, które faktycznie chcą ze mną współpracować, a to podstawa skutecznej sprzedaży. Mam też to szczęście, iż prawie zawsze trafiam na świetnych Klientów i fantastycznych ludzi :)

Wiarygodność, uczciwość, transparentność, zaangażowanie, a także dobry humor oraz pozytywne myślenie – to wartości, którymi kieruję się w swojej pracy.

  1. Współpracuję z gronem kompetentnych i sprawdzonych doradców

Przy sprzedaży powierzonych mi nieruchomości współpracuję też z innymi pośrednikami – wszystkie moje oferty trafiają nie tylko do klientów z mojej bazy, ale i do wybranych klientów innych agencji – w ten sposób zapewniam im najszerszy możliwy zasięg.

Korzystam też z usług sprawdzonej i zaufanej kancelarii notarialnej oraz doświadczonego doradcy kredytowego. Dzięki temu, pomagam swoim Klientom unikać kosztownych i bolesnych błędów.

Dlaczego stare kamienice?

Kocham je za niepowtarzalny klimat i urok – wysokie wnętrza (3 metry!), skrzypiące parkiety, stylową stolarkę. To właśnie w kamienicach znajdują się mieszkania z prawdziwą duszą i historią. Więcej o warszawskich kamienicach piszę w tym wpisie na blogu.

Dlaczego zająłem się nieruchomościami?

Gdy w 2013 roku zacząłem zajmować się sprzedażą rodzinnej kawalerki oraz planować kupno większego mieszkania był to mój pierwszy poważny kontakt z rynkiem nieruchomości. Nie spodziewałem się, że będzie to proces który zafascynuje mnie do tego stopnia, iż w efekcie doprowadzi do stworzenia własnej agencji nieruchomości.

W 2015 roku zdałem egzamin na licencję zawodową w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości (nr 21895) i rozpocząłem działalność jako pośrednik.

Stworzyłem dla siebie miejsce pracy z pasji do dawnej architektury i starych wnętrz, połączonej z fascynacją rynkiem nieruchomości. Budując firmę wiedziałem, że chcę świadczyć usługi jakich wcześniej sam poszukiwałem. Wiedziałem, że będę robił to rzetelnie i z entuzjazmem – w końcu kamienice to moja pasja. Wiedziałem, że będą to usługi oparte na zaufaniu i dyskrecji oraz profesjonalnym doradztwie. Usługi w ramach których skutecznie buduję relację z Klientami i z sukcesem dbam o ich interes.

Jestem do Twojej dyspozycji!

Planujesz sprzedaż mieszkania w kamienicy? Skontaktuj się ze mną – chętnie umówię się z Tobą na niezobowiązującą rozmowę, w trakcie której opowiem jak mogę pomóc w sprzedaży Twojego mieszkania w najlepszej możliwej cenie.

A może szukasz mieszkania w kamienicy? Napisz do mnie lub zadzwoń i zapytaj o aktualną ofertę – nie wszystkie moje nieruchomości są publikowane w internecie.

Zapraszam też do śledzenia mnie na Facebook’u lub Instagramie oraz zachęcam do lektury mojego bloga.