Misja:

Pomagam w kupnie i sprzedaży mieszkań w przedwojennych kamienicach.

O mnie:

Nazywam się Tomasz Kostrzewa i jestem właścicielem marki „3 Metry". Specjalizuję się w sprzedaży mieszkań w przedwojennych kamieniach, w dzielnicach, które znam najlepiej: w Śródmieściu, na Mokotowie, Ochocie i Żoliborzu. Posiadam licencję zawodową w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości nr 21895.

Jeśli preferujesz wysokie wnętrza (3 metry!), nie przeszkadza Ci skrzypienie dębowego parkietu, a do tego pragniesz zamieszkać w miejscu z duszą i historią – zachęcam do zapoznania się z aktualną ofertą. Znajdziesz w niej mieszkania w kamienicach reprezentujących rozmaite style: od secesji z przełomu wieków, po minimalistyczny urok modernizmu lat 30-tych.

Właścicielom mieszkań oferuję profesjonalną sesję fotograficzną. Dla każdej oferty staram się, na tyle na ile to możliwe, odtworzyć przedwojenne losy kamienicy, w której znajduje się mieszkanie. Szperam w literaturze, przeglądam stare książki telefoniczne, mapy, fotografie, rozmawiam z ludźmi. Robię to rzetelnie i z entuzjazmem – to moja pasja.

 

Zapraszam do współpracy!

Tomasz Kostrzewa