Ochota, Glogera, 39 m2

Oferta archiwalna
Sprzedane
2 pokoje 2 piętro Rok budowy 1928

2 pokoje w Kolonii Lubeckiego

Lokalizacja

Oferuję urokliwe mieszkanie w kamienicy położonej na terenie zabytkowej Kolonii Lubeckiego na Starej Ochocie. Najbliższe otoczenie nieruchomości stanowi wyłącznie stylowa, przedwojenna zabudowa poprzecinana cichymi, zielonymi uliczkami.

W pobliżu mieszkania znajduje się pełna infrastruktura handlowo-usługowa: szkoły, przedszkola, sklepy spożywcze, apteka. Nieopodal również Wydziały Geologii, Fizyki i Chemii UW oraz siedziba Uniwersytetu Medycznego. Przystanki tramwajowe (przy Grójeckiej i Filtrowej) w odległości 200-400 metrów. Pole Mokotowskie znajduje się w zasięgu 10-minutowego spaceru.

Mieszkanie

Mieszkanie o powierzchni 39m2 składa się z dwóch pokoi (salonu z aneksem kuchennym oraz dużej sypialni), korytarza, łazienki i oddzielnego WC. Lokal znajduje się na drugim piętrze. Drewniane okna wychodzą na urokliwą, zieloną uliczkę.

W pokojach na podłodze parkiet, w pozostałych pomieszczeniach terakota. Pomiędzy pokojami zachowały się stylowe przedwojenne dwuskrzydłowe, łamane drzwi. Wysokie wnętrze – 295cm. W mieszkaniu nowa instalacja elektryczna.

Czynsz z funduszem remontowym wynosi 500zł. Do mieszkania przynależy piwnica. Własność gruntu (brak opłat za użytkowanie wieczyste).

Budynek

Mieszkanie znajduje się we wzniesionym w 1928 roku budynku, który bez zniszczeń przetrwał wojnę. W kamienicy wymieniono piony wodno-kanalizacyjne i elektryczne. Ciepła woda i ogrzewanie miejskie. Na klatce schodowej zachowała się oryginalna balustrada. Podwórze zielone i zadbane z możliwością parkowania rowerów.

 

Lokalizacja

Lokalizacje obiektów w okolicy nieruchomości mogą być niepełne.