Śródmieście, Waryńskiego, 65 m2

Oferta archiwalna
Sprzedane
3 pokoje 3 piętro Rok budowy 1956

3 pokoje w stylu Vintage z windą i parkingiem

Mieszkanie

Przedmiotem sprzedaży jest przestronne i stylowe mieszkanie o powierzchni 65 m2 składające się z dużego salonu (38m2), dwóch sypialni, kuchni w aneksie oraz łazienki z WC. Mieszkanie jest bardzo jasne. Atutem lokalu są wysokie wnętrza – 300cm. Lokal znajduje się na 3 piętrze w 6 piętrowym budynku z windą.

Mieszkanie przeszło gruntowny remont w 2016 roku. W mieszkaniu odrestaurowano oryginalny parkiet oraz stolarkę drzwiową. W łazience zachowano stylową terakotę z lat 50-tych. Okna nowe, plastikowe. W lokalu wymienione zostały wszystkie instalacje wraz z elektryczną. Czynsz ok. 800zł obejmuje fundusz remontowy, zaliczki na wodę, śmieci i ogrzewanie. Do mieszkania przynależy piwnica (4m2).

Budynek

Mieszkanie położone jest w sercu monumentalnej Marszałkowskiej Dzielnicy Mieszkaniowej, w stylowym budynku z 1956 roku. Kamienica przeszła gruntowny remont wszystkich instalacji. Czysta i zadbana klatka schodowa z windą. Ładne, zielone podwórze. Budynek posiada monitoring oraz ochronę. Właściciele mieszkania mają możliwość parkowania samochodu w podwórzu.

Lokalizacja

Mieszkanie zlokalizowane jest w prestiżowej części Śródmieścia, pomiędzy Placem Konstytucji a ulicą Nowowiejską, w samym centrum Warszawy. W bezpośredniej bliskości mieszkania znajduje się pełna infrastruktura handlowo-usługowa, zarówno małe sklepy i kawiarnie, jak i centra handlowe takie jak Złote Tarasy, czy Plac Unii. W pobliżu również szkoły, przedszkola, uczelnie wyższe, instytucje kultury oraz basen (OSIR Polna). Stacja metra (Politechnika) znajduje się 100m od mieszkania. Tuż obok również liczne linie tramwajowe oraz autobusowe.

 

Lokalizacja

Lokalizacje obiektów w okolicy nieruchomości mogą być niepełne.