Śródmieście, Górskiego, 51 m2

Oferta archiwalna
Sprzedane
2 pokoje 4 piętro Rok budowy 1912

Stylowe studio w secesyjnej kamienicy z windą i balkonem

Budynek

Oferuję mieszkanie w secesyjnej kamienicy położonej przy ulicy Górskiego. Budynek projektu Józefa Napoleona Czerwińskiego, wybitnego warszawskiego architekta, został wzniesiony w 1912 roku. Kamienica w trakcie remontu elewacji.

Mieszkanie

Oferowane mieszkanie to studio z antresolą. Lokal położony jest na 4 piętrze (z 6) z windą. Rozkład wschód zachód – dzięki czemu mieszkanie jest jasne i słoneczne. Bardzo wysokie wnętrze. Mimo lokalizacji w sercu Śródmieścia mieszkanie jest bardzo ciche – okna i balkon wychodzą na podwórze.

Ładne i stylowe wnętrze po kompleksowym remoncie. Na podłodze parkiet. Sypialnia znajduje się na antresoli. Powierzchnia lokalu bez antresoli to 42m2. W mieszkaniu nowa instalacja elektryczna. Ogrzewanie i ciepła woda miejskie. Czynsz: 396zł.

Lokalizacja

Mieszkanie zlokalizowane jest w prestiżowej części Śródmieścia, przy ul. Górskiego położonej na tyłach Nowego Światu i Chmielnej. W bezpośredniej bliskości znajduje się stacja metra (Nowy Świat Uniwersytet). W okolicy liczne małe restauracje i kawiarnie. Idealny adres dla osób, którym zależy na atutach tętniącego życiem centrum Warszawy.

Doskonała lokalizacja, niezaprzeczalny urok kamienicy i wysoki standard wnętrza czynią mieszkanie doskonałą ofertą inwestycyjną.

 

Lokalizacja

Lokalizacje obiektów w okolicy nieruchomości mogą być niepełne.