Mokotów, Rakowiecka, 69,03 m2

Oferta archiwalna
Sprzedane
3 pokoje 3 piętro Rok budowy 1936

W modernistycznej kamienicy z balkonem przy metrze

Mieszkanie

Oferuję 3 pokojowe mieszkanie położone tuż przy metrze, w sercu Starego Mokotowa, na trzecim piętrze klasycznej modernistycznej kamienicy z lat 30-tych. Okna wychodzą na ciche podwórze oraz ulicę Opoczyńską. Mieszkanie posiada balkon.

W mieszkaniu zachował się stary dębowy parkiet. Wysokie wnętrze (3 metry) zapewnia poczucie przestrzeni. Okna plastikowe nowe. Wszystkie piony zostały wymienione. Media miejskie. Czynsz wraz z funduszem remontowym i zaliczkami na wodę przy 1 osobie wynosi 570 zł (przy 4 osobach: 790 zł).

Budynek

Mieszkanie położone jest we wzniesionej w 1936 roku modernistycznej kamienicy. Budynek z nowym dachem, świeżo po remoncie elewacji i izolacji fundamentów. Na klatce schodowej zachowała się elegancka marmurowa okładzina ścienna i balustrady.

Lokalizacja

Mieszkanie zlokalizowane jest w centrum Starego Mokotowa, przy ulicy Rakowieckiej 43A tuż przy stacji metra Pole Mokotowskie. W najbliższym sąsiedztwie również linia tramwajowa i liczne przystanki autobusowe.

W bezpośredniej bliskości mieszkania znajduje się pełna infrastruktura handlowo-usługowa: zarówno małe sklepy spożywcze, piekarnie, jak i liczne kawiarnie oraz restauracje. W pobliżu również liczne przedszkola, szkoły i kampus SGH. Tuż obok park Pole Mokotowskie.

Mieszkanie nadaje się zarówno na cele mieszkaniowe, jak i reprezentacyjne biuro.

 

Lokalizacja

Lokalizacje obiektów w okolicy nieruchomości mogą być niepełne.