Ochota, Barska, 90 m2

Oferta archiwalna
Wynajęte
3 pokoje 5 piętro Rok budowy 1929

3 pokojowe mieszkanie w pięknej kamienicy z windą i balkonem

Mieszkanie

Oferuję na wynajem bardzo ładne 3 pokojowe (90m2) mieszkanie w eleganckiej przedwojennej kamienicy przy ul. Barskiej. Jasne, przestronne, wysokie z pięknym widokiem na dachy ochockich kamienic.

Mieszkanie dwustronne o ekspozycji wschód-zachód składa się z trzech przestronnych pokoi, oddzielnej kuchni z dodatkowym pomieszczeniem po dawnej służbówce (obecnie spiżarnia/schowek) oraz dużej łazienki z oknem i osobnego WC. Mieszkanie nieumeblowane.

W mieszkaniu zachowana została oryginalna stolarka oraz parkiet. Piękne drewniane okna. Wysokie wnętrze (290cm) zapewnia poczucie przestrzeni. Dodatkowymi atutami są winda oraz balkon.

Lokalizacja

Mieszkanie położone w sercu Starej Ochoty, w cichej i spokojnej okolicy. Najbliższe otoczenie nieruchomości stanowi stylowa, przedwojenna zabudowa poprzecinana cichymi, zielonymi uliczkami. Jednocześnie w pobliżu znajduje się Plac Narutowicza z pełną infrastrukturą handlowo-usługową oraz liniami tramwajowymi. Pole Mokotowskie znajduje się w zasięgu 10-minutowego spaceru.

Budynek

Mieszkanie znajduje się we wzniesionej w 1929 roku kamienicy, która bez zniszczeń przetrwała wojnę. W budynku jest winda. Ciepła woda i ogrzewanie miejskie. Odnowiona elewacja, zadbana klatka schodowa.

Warunki

Umowa najmu okazjonalnego na okres minimum roku. Przyjazne zwierzętom, dla niepalących.

 

 

Lokalizacja

Lokalizacje obiektów w okolicy nieruchomości mogą być niepełne.