Praga Południe, Aleja Waszyngtona, 92,11 m2

Oferta archiwalna
Sprzedane
3 pokoje 1 piętro Rok budowy 1937

3 pokoje w modernistycznej kamienicy na Saskiej Kępie

Oferuję przestronne mieszkanie w przedwojennej kamienicy na Saskiej Kępie. W lokalu zachowały się liczne oryginalne elementy przedwojennego wystroju, wymagają one jednak kompleksowej renowacji.

Mieszkanie

Mieszkanie o powierzchni 92m2 składa się z trzech dużych pokoi, kuchni ze służbówką i spiżarnią, łazienki, oddzielnego WC oraz posiada dwa balkony.

W pokojach i korytarzu zachował się przedwojenny parkiet (stan dobry, do cyklinowania) oraz oryginalna stolarka (do odnowienia). W łazience przetrwała w bardzo dobrym stanie elegancka przedwojenna terakota – tzw. „gorseciki” produkowane przez firmę Dziewulski i Lange z Opoczna.

Jasne i wysokie wnętrze (310cm). Okna z jednej strony wychodzą na Al. Waszyngtona i Park Skaryszewski, z drugiej na cichy ogród. Istnieje możliwość zaaranżowania dwóch sypialni od strony ogrodu. Rozkład mieszkania pozwala na aranżację przestrzeni w kilku wariantach – jest również możliwość zrobienia 3 sypialni.

Budynek

Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze ciekawej modernistycznej kamienicy z 1937 roku. Czysta i zadbana klatka schodowa z oryginalną balustradą. W budynku wymieniono piony. Woda i ogrzewanie miejskie. Jest piwnica.

Lokalizacja

Mieszkanie położone w sąsiedztwie Parku Skaryszewskiego. Dojazd do centrum komunikacją miejską zajmuje do 10 minut. W zasięgu krótkiego spaceru serce Saskiej Kępy z licznymi restauracjami i kawiarniami przy ul. Francuskiej.

 

Lokalizacja

Lokalizacje obiektów w okolicy nieruchomości mogą być niepełne.