Praga Północ, Białostocka, 75 m2

Oferta archiwalna
Sprzedane
3 pokoje Rok budowy 1930

3 pokoje w stylowej kamienicy przy metrze

Oferuję przestronne mieszkanie w pięknej przedwojennej kamienicy na Starej Pradze. W lokalu zachowały się liczne oryginalne elementy przedwojennego wystroju.

Mieszkanie

Mieszkanie o powierzchni 75m2 składa się z trzech pokoi, oddzielnej kuchni ze spiżarnią oraz łazienki z WC. W pokojach i korytarzu zachował się przedwojenny parkiet oraz oryginalna stolarka drzwiowa (do odnowienia).

Jasne i wysokie wnętrze (310cm). Okna z jednej strony wychodzą na zadbane i zielone podwórko, z drugiej na pas zieleni oddzielający kamienicę od ulicy.

Czynsz przy 4 osobach: 960zł. Duża piwnica.

Budynek

Mieszkanie położone jest na wysokim parterze eleganckiej kamienicy z 1930 roku. W podwórzu znajduje się klasyczna warszawska kapliczka, a na elewacji zachowała się przedwojenna tablica adresowa. Zadbany, zielony dziedziniec ze stojakami na rowery. Wymienione piony, budynek w bardzo dobrym stanie technicznym. Ciepła woda ogrzewana piecykami gazowymi. Brak lokali miejskich.

Lokalizacja

Kamienica jest położona przy Białostockiej 20 – tuż przy metrze i Galerii Wileńskiej. W pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa. Istnieje możliwość wynajęcia miejsca postojowego w garażu podziemnym w budynku obok.

 

Lokalizacja

Lokalizacje obiektów w okolicy nieruchomości mogą być niepełne.