Śródmieście, Hoża, 70 m2

Oferta archiwalna
Wynajęte
2 pokoje Rok budowy 1893

W kamienicy z balkonem i garażem

Budynek

Oferuję mieszkanie w pięknej XIX wiecznej kamienicy położonej przy ul. Hożej. Budynek z 1893r. po remoncie elewacji, utrzymany w bardzo dobrym stanie, z zachowanymi licznymi oryginalnymi detalami (schody, balustrady, brama). W podwórzu piękny kasztan.

Mieszkanie

Mieszkanie o powierzchni 70m2 składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym oraz sypialni z garderobą. Lokal położony jest na 3 piętrze (z 4, brak windy), dzięki czemu jest bardzo jasny. Z salonu wyjście na balkon z widokiem na zieleń, dachy kamienic oraz urokliwy odcinek Hożej. Sypialnia od strony podwórka jest absolutnie cicha (z widokiem na kasztan).

Mieszkanie jest zadbane i w pełni wyposażone oraz umeblowane. Istnieje możliwość korzystania z piwnicy i stojaków na rowery w podwórzu.

Lokalizacja

Mieszkanie zlokalizowane jest w prestiżowej części Śródmieścia, przy spokojnym odcinku ul. Hożej, pomiędzy Poznańską a Emilii Plater. W bezpośredniej bliskości znajduje się Dworzec Centralny, stacja metra oraz przystanki tramwajowe. W okolicy liczne małe sklepy i kawiarnie, Hala Koszyki oraz Złote Tarasy.

Idealny adres dla osób, którym zależy na ciszy, a jednocześnie bliskości tętniącego życiem centrum Warszawy.

Warunki

Umowa najmu okazjonalnego minimum na rok, dla niepalących. Zwierzęta są akceptowane.

Istnieje możliwość wynajmu miejsca w garażu podziemnym w budynku obok w cenie 450zł.

 

Lokalizacja

Lokalizacje obiektów w okolicy nieruchomości mogą być niepełne.