Śródmieście, Górskiego, 34,75 m2

Oferta archiwalna
Sprzedane
1 pokój Rok budowy 1912

2 pokoje w secesyjnej kamienicy z windą

Budynek

Oferuję mieszkanie w pięknej, secesyjnej kamienicy położonej przy ulicy Górskiego. Budynek projektu Józefa Napoleona Czerwińskiego, wybitnego warszawskiego architekta, został wzniesiony w 1912 roku. Kamienica po remoncie elewacji. W budynku jest winda.

Mieszkanie

Oferowane mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym oraz sypialni z antresolą. Lokal położony jest na 5 piętrze (z 6) z windą. Widok na dachy okolicznych kamienic. Rozkład wschód zachód – dzięki czemu mieszkanie jest jasne i słoneczne. Wysokie wnętrze. Mimo lokalizacji w sercu Śródmieścia mieszkanie jest bardzo ciche – okna wychodzą na podwórze.

Wnętrze po remoncie w 2015 roku. W sypialni znajduje się antresola. Ogrzewanie i ciepła woda miejskie, piony po wymianie. Do mieszkania przynależy piwnica.

Lokalizacja

Mieszkanie zlokalizowane jest w prestiżowej części Śródmieścia, przy ul. Górskiego położonej na tyłach Nowego Światu i Chmielnej. W bezpośredniej bliskości znajduje się stacja metra (Nowy Świat Uniwersytet). W okolicy liczne małe restauracje i kawiarnie. Idealny adres dla osób, którym zależy na atutach tętniącego życiem centrum Warszawy.

Doskonała lokalizacja oraz niezaprzeczalny urok kamienicy czynią mieszkanie doskonałą ofertą inwestycyjną.

 

Lokalizacja

Lokalizacje obiektów w okolicy nieruchomości mogą być niepełne.