Praga Północ, Targowa, 112 m2

Oferta archiwalna
Sprzedane
4 pokoje 2 piętro Rok budowy 1914

4 pokoje w stylowej kamienicy z windą i parkingiem

Oferuję przestronne mieszkanie w pięknej przedwojennej kamienicy z 1914 r. położonej na Starej Pradze. W budynku i lokalu zachowały się liczne oryginalne detale architektoniczne i elementy przedwojennego wystroju.

Mieszkanie

Mieszkanie o powierzchni 112m2 składa się z czterech pokoi, oddzielnej kuchni oraz łazienki z WC. W mieszkaniu zachowały się oryginalne piece kaflowe, przedwojenny parkiet oraz stolarka drzwiowa (do odnowienia), a na sufitach sztukaterie. Wszystkie detale są oryginalne i mają 110 lat.

Jasne i bardzo wysokie wnętrze (350cm). Okna z jednej strony wychodzą na ul. Targową (salon i gabinet), z drugiej na wewnętrzny dziedziniec (2 sypialnie i kuchnia). Dwa balkony.

Lokal położony na 2 piętrze (z windą).

Budynek

Kamienica jest unikatowym w skali Warszawy przykładem późno-secesyjnej architektury, która nie uległa praktycznie żadnym modyfikacjom przez 110 lat. Na klatce schodowej znajdują się jednolite oryginalne drewniane drzwi do lokali oraz ponad stuletnie posadzki i balustrady.

W kamienicy odnowiono elewację. Wszystkie piony i instalacje w budynku zostały wymienione. Ciepła woda i ogrzewanie miejskie. Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym. Spokojne sąsiedztwo.

Mieszkańcy maja możliwość parkowania dwóch samochodów w podwórzu.

Lokalizacja

Kamienica jest położona przy ul. Targowej, w sercu Starej Pragi, kilka minut spacerem od stacji metra i Galerii Wileńskiej. Praktycznie pod budynkiem znajduje się również przystanek tramwajowy, a w bliskim sąsiedztwie dworzec kolejowy Warszawa Wschodnia. W pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa.

Mieszkanie nadaje się zarówno na cele mieszkaniowe, jak i reprezentacyjne biuro. Lokal wymaga remontu, ale posiada ogromny potencjał renowacyjny.

 

Lokalizacja

Lokalizacje obiektów w okolicy nieruchomości mogą być niepełne.