Żoliborz, Aleja Wojska Polskiego, 95,16 m2

Oferta archiwalna
Sprzedane
4 pokoje 5 piętro Rok budowy 1937

Apartament z windą i tarasem w sercu Starego Żoliborza

Cisza i spokój, fantastyczny widok na zieleń oraz dachy Starego Żoliborza, duży taras, winda oraz elegancja stylowej, przedwojennej kamienicy to główne atuty prezentowanej nieruchomości.

Mieszkanie

Przedmiotem sprzedaży jest przestronne i eleganckie mieszkanie położone na najwyższej kondygnacji modernistycznej kamienicy leżącej w sercu Starego Żoliborza. Mieszkanie powstało w wyniku nadbudowy z 2016 roku.

Apartament z widokiem na cztery strony świata posiada taras o powierzchni 70m2 (położony wokół mieszkania – wyjście na taras z każdego pokoju).

Na powierzchni 95m2 znajdziemy salon z kuchnią oraz 3 sypialnie, piękną łazienkę, pralnię i oddzielną toaletę.

Mieszkanie położone na 5 piętrze, dzięki czemu jest bardzo jasne i słoneczne. W całym mieszkaniu ogrzewanie podłogowe.

Budynek

Mieszkanie położone jest na piątym, najwyższym piętrze wzniesionej w latach 30-tych kameralnej kamienicy z odnowioną elewacją. Zadbana klatka schodowa z windą. Budynek po wszystkich remontach.

Wokół kamienicy do wyłącznej dyspozycji mieszkańców bardzo ładny zielony ogród. W podwórzu również stojaki na rowery.

Lokalizacja

Budynek położony jest w sercu Żoliborza Urzędniczego. Do 10 minut spacerem metro Plac Wilsona, Park Żeromskiego, Cytadela, tuż obok znajduje się ogród jordanowski z placem zabaw i przestrzenią parkową.

W bezpośredniej bliskości mieszkania znajduje się pełna infrastruktura handlowo-usługowa oraz instytucjonalna, m.in. sklepy (Żabka, Rossman, Empik), szkoły, przedszkola. W pobliżu również Kino Wisła, liczne kawiarnie, restauracje i Targ Śniadaniowy w Al. Wojska Polskiego.

 

Lokalizacja

Lokalizacje obiektów w okolicy nieruchomości mogą być niepełne.